Obiady weselne

Smacznie

Zapraszamy do restauracji alebosco wszystkie młode pary, które chcą zorganizować kameralny obiad do 70 osób. Dla Ciebie i Twoich gości nasi szefowie kuchni przygotują specjalne menu, korzystając ze swojego doświadczenia oraz sprawdzonych, autorskich receptur.

Wędzony, konfitowany łosoś z sosem chrzanowym i marynowanym ogórkiem? Tatar z olejem z węgla drzewnego? Kurczak z grzybami mitake? A może sałatka z marynowaną ośmiornicą? Przystawki, dania główne oraz desery zachwycają niebanalnymi połączeniami form oraz smaków, intrygują kolorami i zapachami.

Chcemy, aby każdy gość czuł się wspaniale. Dlatego chętnie przygotujemy również dania dla wegan, wegetarian oraz innych przebywających na dietach eliminacyjnych.

Klimatycznie

Rozumiemy, że suto zastawiony stół to nie najważniejszy aspekt całego spotkania. Oprócz smacznego jedzenia inspirowanego kuchnią śródziemnomorską możemy pochwalić się klimatycznymi wnętrza, utrzymanymi w ciepłych kolorach. Dobrze dobrane oświetlenie i dodatki budują tu przytulny nastrój, który sprzyja długim rozmowom  w gronie rodziny i przyjaciół.

Zaaranżowaliśmy salę restauracyjną wraz z kącikiem zabaw dla dzieci i miejscem do ich przewijania oraz karmienia. Wszyscy goście są dla nas ważni!

Układ stolików oraz ich aranżację dostosowujemy do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań pary młodej.

Poniżej przedstawiamy Państwu przykładowe wersje menu:

Kontakt

ul. Jana Pawła II 11
05-807 Podkowa Leśna
Rezerwacje: 573 980 891
Alebosco Logo Gold Na Black
Stworzone z    przez