Imprezy okolicznościowe i firmowe

Zapraszamy Państwa do organizowania imprez okolicznościowych w naszej restauracji. Dysponujemy dedykowaną salą z 70-ma miejscami.

Każdą propozycję przygotowujemy indywidualnie, dostosowując ją do oczekiwań Gości. Służymy radą przy ustalaniu menu, wyborze odpowiednich win i alkoholi oraz całej oprawy uroczystości.

Organizujemy dla Państwa obiady weselne, komunijne, jubileusze, spotkania biznesowe. To dla nas ogromne wyróżnienie, że możemy być razem z Państwem w tych szczególnych momentach Waszego życia.

Mają Państwo do dyspozycji dwie sale eventowe, które mogą zostać połączone w jedną.

Każda z nich mieści maksymalnie 35 osób siedzących, co umożliwia nam obsługę uroczystości nawet na 70 osób.

Imprezy okolicznościowe

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują mniej i bardziej kameralne uroczystości rodzinne. Naszym Gościom oferujemy organizację chrzcin, komunii i obiadów weselnych. Organizacji uroczystości rodzinnych w naszym lokalu sprzyjają liczne udogodnienia dla najmłodszych. W sezonie letnim dzieci mogą korzystać z zewnętrznego placu zabaw w ogrodzie, podczas gdy zimą czeka na nie specjalnie zaaranżowany pokój zabaw.

Spotkania biznesowe

Podkowa Leśna to doskonałe miejsce na organizację spotkań biznesowych. Wiele z nich gościmy w naszym lokalu zapewniając doskonałą atmosferę i wykwintną kuchnię, którą dopełnia starannie skomponowana karta win oraz inne alkohole.

W zależności do Państwa potrzeby możemy zorganizować kameralne spotkanie biznesowe do 35 osób lub nieco większą uroczystość dla nawet 70 zaproszonych gości. Jedną z naszych specjalności są Wigilie firmowe, podczas których podajemy tradycyjne dania i smakowite desery.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą kulinarną, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu z Menadżerem lokalu.

Poniżej przedstawiamy Państwu przykładowe wersje menu:

Zapytaj nas

Jeśli interesuje Cię zorganizowanie swojej imprezy w naszej restauracji wypełnij proszę formularz obok, a skontaktujemy się z Tobą by porozmawiać o szczegółach.

  Kontakt

  ul. Jana Pawła II 11
  05-807 Podkowa Leśna
  Rezerwacje: 573 980 891
  Alebosco Logo Gold Na Black
  Stworzone z    przez