Komunie

Komunia to jedna z najważniejszych uroczystości rodzinnych, którą spędzamy w gronie najbliższych. Umożliwia nam to organizacja Komunii w restauracji, która zadba o odpowiednią atmosferę i menu oraz podanie tortu, który jest nieodłącznym elementem uroczystości.

Organizacja Komunii

Sezon komunijny to niezwykle gorący okres w branży gastronomicznej. Każda dobra restauracja oferująca organizację imprez okolicznościowych ma w tym czasie pełne obłożenie, co wiąże się z koniecznością dokonywania rezerwacji z dużym wyprzedzeniem. Podkowa Leśnia nie jest pod tym względem wyjątkiem. Restauracja alebosco rok rocznie organizuje od kilku do nawet kilkunastu komunii – zarówno tych bardziej kameralnych, jak i tych hucznych.

Dysponujemy dwiema salami eventowymi, które łącznie mogą ugościć do 70 osób. Każda sala to 35 miejsc siedzących, które w sezonie komunijnym możemy dodatkowo rozdzielić przepierzeniem tworząc dodatkową przestrzeń eventową. Niezależnie od skali organizowanej Komunii Naszym Gościom zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę – od aranżacji sali, przez staranie skomponowane menu, po profesjonalny i dyskretny serwis kelnerski, który zadba o to, żeby niczego Państwu nie brakowało.

Atrakcje i udogodnienia dla dzieci

Wiemy, że wspólne świętowanie przy stole to dla dzieci żadna frajda, dlatego najmłodszych uczestników przyjęć zapraszamy do korzystania ze stref dla dzieci – placu zabaw w ogrodzie oraz specjalnie zaaranżowanej sali zabaw na antresoli. Obie strefy sprzyjają swobodnej zabawie, która pozostaje bez wpływu na komfort biesiady przy stolikach.

Poniżej przedstawiamy Państwu przykładowe wersje menu:

Kontakt

ul. Jana Pawła II 11
05-807 Podkowa Leśna
Rezerwacje: 573 980 891
Alebosco Logo Gold Na Black
Stworzone z    przez