Chrzciny

Chrzciny to wyjątkowa okoliczność rodzinna, którą chcemy celebrować w gronie najbliższych ciesząc się wspólną obecnością i koncentrując na najmłodszym członku rodziny. Umożliwia nam to organizacja Chrzcin w restauracji, która zadba o każdy szczegół celebracji – od wystroju sali, przez starannie skomponowane menu, aż po profesjonalny serwis kelnerski, który zadba o to, żeby nikomu niczego nie brakowało.

Organizacja Chrzcin Podkowa Leśna

Podkowa Leśna to doskonałe miejsce na imprezy okolicznościowe. Wiele z nich gościmy w naszym lokalu zapewniając Państwa Gościom to, co najlepsze. Smaczną kuchnię, bogatą kartę win oraz przyjazną atmosferę, która sprzyja wspólnemu biesiadowaniu. Dodatkowym atutem naszej restauracji są liczne udogodnienia dla dzieci, które mogą korzystać z zarówno z zewnętrznego placu zabaw w ogrodzie, jak i specjalnie zaaranżowanej sali zabaw na antresoli. Dzięki temu nawet najmłodsi uczestnicy przyjęcia nigdy się u nas nie nudzą. Nie narzekają też podczas jedzenia, gdyż nasz kucharz dba o to, żeby menu dla dzieci spełniało oczekiwania nawet najbardziej kapryśnej klienteli.

Klientów zainteresowanych organizacją Chrzcin w restauracji alebosco zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z propozycjami menu na imprezy okolicznościowe oraz kontaktu z Menadżerem lokalu. Organizacja imprezy wymaga wcześniejszej rezerwacji oraz wyboru menu. Dysponujemy dwiema salami eventowymi, które możemy połączyć w jedną salę mieszczącą do 70 osób. Pojedynczo sale mogą ugościć do 35 osób każda.

Poniżej przedstawiamy Państwu przykładowe wersje menu:

Kontakt

ul. Jana Pawła II 11
05-807 Podkowa Leśna
Rezerwacje: 573 980 891
Alebosco Logo Gold Na Black
Stworzone z    przez