wesela

Wesele w Podkowie Leśnej

Oczekujesz na najważniejszy dzień swojego życia? Twoje wesele na pewno będzie wyjątkowe, dlatego zasługuje na szczególną oprawę. Zorganizuj je w Podkowie Leśnej. W restauracji śródziemnomorskiej alebosco na Ciebie i Twoich gości czekają oryginalne przysmaki, klimatyczne wnętrza oraz profesjonalna obsługa kelnerska utrzymana na wysokim poziomie. Zadbamy o to, abyś w spokoju przygotował się do imprezy, a podczas uroczystego obiadu weselnego cieszył się spokojem i towarzystwem bliskich osób – kwestie organizacyjne zostaw nam!

Smaczny obiad weselny

Zapraszamy do restauracji alebosco wszystkie młode pary, które chcą zorganizować kameralne przyjęcie weselne do 70 osób. Dla Ciebie i Twoich gości nasi szefowie kuchni przygotują obiad weselny ze specjalnym menu, korzystając ze swojego doświadczenia oraz sprawdzonych, autorskich receptur.

Opalana makrela z agrestowym puree? Pierożki z wiosennej cebuli? Tagliatelle lub ravioli? A może marynowana ośmiornica? Przystawki, dania główne oraz desery zachwycają niebanalnymi połączeniami form oraz smaków, intrygują kolorami i zapachami.

Chcemy, aby każdy gość na weselu czuł się wspaniale. Dlatego chętnie przygotujemy również dania dla wegan, wegetarian oraz innych przebywających na dietach eliminacyjnych.

Klimatyczne wesele

Rozumiemy, że suto zastawiony stół to nie najważniejszy aspekt całego wesela. Oprócz smacznego jedzenia inspirowanego kuchnią śródziemnomorską możemy pochwalić się klimatycznymi wnętrza, utrzymanymi w ciepłych kolorach. Dobrze dobrane oświetlenie i dodatki budują tu przytulny nastrój, który sprzyja długim rozmowom oraz zabawie w gronie rodziny i przyjaciół.

Zaaranżowaliśmy salę restauracyjną wraz z kącikiem zabaw dla dzieci i miejscem do ich przewijania oraz karmienia. Wszyscy goście są dla nas ważni!

Układ stolików oraz ich aranżację dostosowujemy do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań pary młodej. Dobieramy kwiaty, serwetki i zastawę w taki sposób, aby harmonizowała ze stałym wystrojem, w którym dominuje drewno, miękkie tekstylia oraz szkło.

Kontakt

ul. Jana Pawła II 11
05-807 Podkowa Leśna
Rezerwacje: 573 980 891
Alebosco Logo Gold Na Black
Stworzone z    przez